eng 

Oferty przejazdów:

Wyszukaj przejazd dla siebie:

O nas

Jesteśmy zafascynowani podróżowaniem. Kochamy podróże bez zobowiązań i ponoszenia dużych kosztów.  Autostopem przemierzyliśmy całą Europę. Byliśmy i we Francji na Mont Saint Michele, w Chamonix pod Mont Blanc, w Rzymie, w Paryżu, w Amsterdamie i w Pirenejach. Kąpaliśmy się w San Sebastian, Lloret de Mar i w Gargano. Przemierzyliśmy autostopem tysiące kilometrów, w słońcu, deszczu i śniegu. Codziennie przemierzaliśmy mnóstwo kilometrów pieszo z plecakiem, w poszukiwaniu nowej trasy i nowych wspaniałych miejsc, których nigdy nie zwiedzilibyśmy, nie podróżując autostopem.

Ale autostop z prawdziwego zdarzenia zaczął nas męczyć. Coraz trudniej złapać stopa, chyba że jest się słodką 18 letnią blondynką. Autostop jest też mało bezpieczny. Nieraz mieliśmy przykre doświadczenia, najczęściej z nietrzeźwym kierowcą, lub namolnym podrywaczem, opowiadającym swoje przygody. Dlatego stworzyliśmy narzędzie, które ma uprościć złapanie solidnego Kierowcy, za drobną opłatą, bez ryzyka, zweryfikowanego przez system lojalnościowy i pewnego przejazdu, że nie będziemy musieli spać w rowie, czekając, na następny samochód, który weźmie nas do celu. Poza tym, sami wiecie, że czekanie na deszczu lub w słońcu na Kierowcę, który odważy się nas podwieźć nie należy do przyjemności. Co ciekawe, często jadąc samemu jako Kierowca, chcę wziąć, ale zanim zastanowię się, skonfrontuję gdzie Pasażer chce jechać, dochodzę do wniosku, że przecież jest Internet i już wcześniej mogę zaplanować z jakim Pasażerem chcę jechać i dokąd. Nie zawsze odpowiada mi przygodny autostopowicz, bez weryfikacji. Dlatego jako Kierowcy też lepiej i łatwiej korzystać nam z formy carpoolingu i mieć pokryte część kosztów przejazdu.

Super rozwiązaniem są malinki – czyli określone miejsca zbiórek, to też nowość, która nie jest spotykana w innych rozwiązaniach. Malinki zwiększają Pasażerom ilość pojazdów zatrzymujących się, a także umożliwiają  Kierowcom wzięcie w sposób bezpieczny Pasażera. Malinki też są miejscami, w którym można schronić się przez zimnem, deszczem i słońcem, zwłaszcza w przypadkach, gdy Kierowca jest znacznie opóźniony. Nagrodą dla Pasażera jest też woda z sokiem malinowym serwisowana przez system lojalnościowy Loyalty System w punktach - malinkach.

Podsumowując, mamy nadzieję, że nowe narzędzie zwiększy nasze apetyty na podróżowanie, ale też przyczyni się, że Kierowcy chętniej będą podwozili nas w ciekawe miejsca.  Doskonale rozumiemy, że łatwiej coś zaplanować i podróżować razem, niż decydować się w ostatnim momencie i mieć nadzieję, że rachunek prawdopodobieństwa pozwoli nam osiągnąć w szybki sposób cel.  Dlatego jesteśmy organizatorem I Wyścigu Autostopowiczów, podczas którego zmierzą się nasi najlepsi zawodnicy w osiąganiu celów. Tegoroczny wyścig – dookoła Europy to jedno z ciekawszych przedsięwzięć w naszym serwisie.

 

Wasi Przyjaciele - autostopowicze

Komentarze
Aktualnie nikt nie dodał jeszcze swojego komentarza, bądź pierwszą osobą i rozpocznij dyskusję.
Zostaw swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować.
Trwa ładowanie
zamów kartę płatniczą, aby wymieniać punkty na nagrody
Informacje:

© 2019 carpool24.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.